بيشتر
درباره ما

آدرس : مشهد - بلوار بعثت - بین بعثت 2 و 4 پلاک 6 - اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی

تلفن :  38470107 - 051
دورنگار:  38422756 - 051
پیامک :  30007654321435

آدرس های ایمیل




             اداره کل استان                            KetabDaranKhz@mashadpl.ir            
   
واحد روابط عمومی                                      
 
 P.r@mashadpl.ir

مدیرکل                                                  modir@mashadpl.ir

    معاون                                               moaven@mashadpl.ir    

واحد انفورماتیک                                              It@mashadpl.ir

امور انجمنها                                        anjomanha@mashadpl.ir

امور مشارکتها                                 mosharekatha@mashadpl.ir

واحد حراست                                        Herasat@mashadpl.ir

واحد دبیرخانه                                Dabirkhaneh@mashadpl.ir

امور کتابخانه ها                        M.ketabkhaneha@mashadpl.ir

واحد مالی                                                Mali@mashadpl.ir

امور اداری                                               Edari@mashadpl.ir

منابع                                                  Manabe@mashadpl.ir

امور فرهنگی                                      Farhangi@mashadpl.ir

ایستگاه مطالعه                                      Istgah@mashadpl.ir

دفتر مدیر کل                                          Daftar@mashadpl.ir

عمرانی                                               Omrani@mashadpl.ir

کارگزینی                                          kargozini@mashadpl.ir

اداره برنامه ریزی                                Barnameh@mashadpl.ir

واحد امار و اطلاعات                                    Amar@mashadpl.ir 


<>
شيدسچپج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

مجری سایت : شرکت سیگما