فهرست
متون عمومي

 رئیس اداره شهرستان:
علی محسنی فسقتدیس

بيشتر
اخبار کتابخانه های اسکو

1398/6/28 پنجشنبه به همت کتابخانه پیامبر اعظم(ص) سهند انجام شد: کارگاه آموزش قصه گویی برای مادران و علاقمند کردن فرزند به مطالعه کتابخانه عمومی پیامبر اعظم(ص) سهند با حضور جمعی از اعضای کتابخانه، کارگاه آموزش قصه گویی برای مادران برگزار کرد.

به گزارش اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، کارگاه آموزش قصه گویی برای مادران با هدف توانمندسازی والدین در خصوص نحوه علاقمند کردن کودکان به کتاب و کتاب خوانی توسط کتابخانه عمومی پیامبر اعظم(ص) در سالن اجتماعات مجتمع رضوان برگزار شد.

در این دوره تکنیک های داستان گویی، انتخاب کتاب مناسب و فواید قصه گویی از جمله تقویت اعتماد به نفس و پیوند کودک با والدین، همچنین تاثیرات داستان گویی برای اصلاح برخی ناهنجاری های رفتاری در کودکان مثل شب ادراری، ترس، ناخن جویدن، انگشت مکیدن، استرس، توسط میترا شکوری، کتابدار کودک کتابخانه پیامبر اعظم(ص) سهند به مخاطبین آموزش داده شد.

گفتنی است برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع محرم، قصه گویی از کتاب «قصه عاشورا» نوشته پرویز امینی، و همچنین برگزاری حلقه کند و کاو از دیگر فعالیت های این کتابخانه بود که با همکاری مجتمع رضوان برگزار شد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
ساعت
دوشنبه 11 فروردين 1399