نهاد عمومی کتابخانه های عمومی کشور
..
زاهدان:
برگزاری نشست کتاب‌خوان کتابخانه عمومی امام حسین(ع) زاهدان
..
حاجی‌آباد:
برگزاری مسابقه نقاشی «خلیج فارس» در کتابخانه عمومی الزهراء حاجی‌آباد
..
بندرعباس:
مسابقه نقاشی در کتابخانه عمومی علامه طباطبائی بندرعباس
..
فسا:
برنامه های بزرگداشت «روز فسا» در کتابخانه‌های عمومی این شهرستان
..
منجیل:
کتابخانه عمومی پیامبر اعظم(ص) بازگشایی شد
اخبار استان ها
1396/2/6 چهارشنبه
..
با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی قزوین؛
دومین جلسه بررسی راهکارهای برگزاری با کیفیت جشنواره‌کتابخوانی رضوی برگزار شد

رویا اسماعیلی در جلسه بررسی راهکارهای برگزاری با کیفیت جشنواره‌کتابخوانی رضوی بر لزوم تعامل با سایر دستگاه‌ها در راستای گسترش فعالیت‌ها و افزایش جذب مخاطب تأکید کرد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی قزوین، دومین جلسه بررسی راهکارهای برگزاری با کیفیت جشنواره کتاب‌خوانی رضوی در استان قزوین با حضور رویا اسماعیلی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی، احمد دولتی معاون اداره کل کتابخانه‌های عمومی و جمعی از کارشناسان اداه کل کتابخانه‌های عمومی قزوین برگزار شد.

در این جلسه ضمن تقسیم فعالیت‌ها و برنامه‌های مدنظر برای انجام در این دوره، راهکارهای برگزاری هرچه با کیفیت‌تر این جشنواره مورد بررسی قرار گرفت و کارشناسان نقطه نظرات خود را در این خصوص اعلام کردند.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی قزوین در این جلسه ضمن تأکید بر لزوم برگزاری هرچه با شکوه‌تر این دوره از جشنواره، بر تعامل با سایر دستگاه‌ها در راستای گسترش فعالیت‌ها و افزایش جذب مخاطب تأکید کرد.

اسماعیلی همچنین با اشاره به اهمیت نقش کتابداران در جذب حداکثری مخاطبان به شرکت در جشنواره، اضافه کرد: پنج کتابداری که بیشترین میزان فعالیت را در جشنواره کتاب‌خوانی رضوی داشته باشند و در راستای جذب مخاطب و راهنمایی‌های لازم بالاترین آمار همکاری را داشته باشند از طرف اداره کل کتابخانه‌های عمومی قزوین تقدیر خواهند شد.
منبع : قزوین

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 15469