نهاد عمومی کتابخانه های عمومی کشور
..
زاهدان:
برگزاری نشست کتاب‌خوان کتابخانه عمومی امام حسین(ع) زاهدان
..
حاجی‌آباد:
برگزاری مسابقه نقاشی «خلیج فارس» در کتابخانه عمومی الزهراء حاجی‌آباد
..
بندرعباس:
مسابقه نقاشی در کتابخانه عمومی علامه طباطبائی بندرعباس
..
فسا:
برنامه های بزرگداشت «روز فسا» در کتابخانه‌های عمومی این شهرستان
..
منجیل:
کتابخانه عمومی پیامبر اعظم(ص) بازگشایی شد
اخبار استان ها
1396/2/2 شنبه
..
در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد تأکید شد:
برگزاری هرچه با شکوه‌تر هفتمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی در استان

سرپرست کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی بر لزوم استفاده از توان و ظرفیت خیرین در هرچه با شکوهتر برگزارشدن جشنواره کتاب‌خوانی رضوی تأکید کرد.


به گزارش روابط عمومی کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد، نخستین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد در سال 1396روز شنبه دوم اردیبهشت‌ماه با حضور فتاح محمدی معاون امنیتی، سیاسی استاندار، یاسر رحیمیان سرپرست کتابخانه‌های عمومی و سایر اعضای این انجمن در سالن اجتماعات استانداری برگزارشد.

فتاح محمدی در این نشست با اشاره به برگزاری جشنواره کتابخ‌وانی رضوی گفت: یکی از اقدامات ارزشمند نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی است که ترویج سیره و سنت ائمه اطهار و به ویژه زندگانی هشتمین امام شیعیان حضرت علی بن موسی الرضا(ع) است و با عنایتی که مردم ایران اسلامی به این امام همام دارند با علاقه وافر در این جشنواره شرکت و حضور فعال دارند.

محمدی با اشاره به هفتمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی تصریح کرد: در سال گذشته ششمین جشنواره کتاب‌خوانی به نحو مطلوبی و با استقبال خوبی از سوی اقشار مردم روبه رو شد که تجربه بسیار ارزنده‌ای در استان بود و امیدواریم که امسال هم با مشارکت هم دستگاه‌های اداری و فرهنگی زمینه مشارکت کیفی و کمی آن را در استان بالا ببریم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار افزود: همه نهادها و سازمانها و ادارات دولتی و به ویژه شهرداری‌ها در بحث تبلیغات محیطی باید نهایت همکاری را با کتابخانه‌های عمومی استان داشته باشند و با مشارکت خود در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی علی‎‌الخصوص کتاب‌های مربوط به این جشنواره معنوی که تبلیغ دین اسلام و فرهنگ رضوی است، کوشا باشند.

یاسر رحیمیان سرپرست کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست با اشاره به مشارکت خیرین در برگزاری جشنواره کتاب‌خوانی رضوی اظهار داشت: با مذاکراتی که با تعدادی از بانک‌ها و اشخاص خیّر در استان داشته‌ایم؛ انشاءالله از توان و ظرفیت این خیرین در هرچه با شکوهتر برگزارشدن این جشنواره در بحث تبلیغات محیطی و جذب آحاد مردم برای شرکت در جشنواره استفاده خواهیم کرد.

رحیمیان همچنین گفت: کار تبلیغات ما در سطح استان شروع شده و طی روزهای آینده جلسات مختلفی با دستگاه‌های مشارکت کننده در این برنامه معنوی مذهبی و فرهنگی خواهیم داشت.


 

منبع : کهگیلویه و بویراحمد

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 12082