نهاد عمومی کتابخانه های عمومی کشور
..
زاهدان:
برگزاری نشست کتاب‌خوان کتابخانه عمومی امام حسین(ع) زاهدان
..
حاجی‌آباد:
برگزاری مسابقه نقاشی «خلیج فارس» در کتابخانه عمومی الزهراء حاجی‌آباد
..
بندرعباس:
مسابقه نقاشی در کتابخانه عمومی علامه طباطبائی بندرعباس
..
فسا:
برنامه های بزرگداشت «روز فسا» در کتابخانه‌های عمومی این شهرستان
..
منجیل:
کتابخانه عمومی پیامبر اعظم(ص) بازگشایی شد
اخبار استان ها
1396/1/30 چهارشنبه
..
با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی سیستان و بلوچستان صورت پذیرفت؛
برگزاری نخستین جلسه شورای اداری کتابخانه‌های عمومی زابل در سال 96

اولین جلسه شورای اداری کتابخانه‌های عمومی شهرستان زابل با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی سیستان و بلوچستان در کتابخانه عمومی ابوحاتم سیستانی این شهرستان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی سیستان و بلوچستان، اسفندیار زید آبادی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی سیستان و بلوچستاندر نخستین جلسه شورای اداری کتابخانه‌های عمومی شهرستان زابل با اشاره به آغاز برگزاری جشنواره کتاب‌خوانی رضوی خواستار برنامه‌ریزی مناسب جهت برگزاری باشکوه این جشنواره در استان شد.

وی در ادامه افزود: این جشنواره از سری برنامه‌های جشنواره رضوی است که همه ساله با همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و تلاش کتابداران در سالروز میلاد حضرت علی‌بن‌ موسی‌الرضا(ع) و حضرت فاطمه معصومه‌(س) و هم‌زمان با دهه کرامت برگزار می‌شود.

زیدآبادی هدف از برگزاری این جشنواره را  اشاعه و ترویج فرهنگ رضوی، گسترش فعالیت‌های فرهنگی مرتبط با حضرت امام رضا(ع) بیان کرد و ادامه داد: شیوه‌نامه این جشنواره نسبت به سال گذشته تغییراتی را داشته است و به منظور صرفه‌جویی در مصرف کاغذ اولویت با مسابقات آن‌لاین است.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی سیستان و بلوچستان با اشاره به ارسال کتاب‌های این مسابقه به کتابخانه‌های عمومی گفت: نگاه کتابداران و مسئولین به این جشنواره نگاهی پویا و فعال براساس اعتقادات دینی آنان باشد. امیدوارم همه ادارات و سازمان‌ها در برگزاری هرچه با شکوه‌تر این جشنواره مشارکت کنند.
منبع : زابل

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 7779